افزایش سایزو بزرگ کردن طول آلت تناسلی راهی برای افزایش لذت جنسی

افزایش سایزو بزرگ کردن طول آلت تناسلی راهی برای افزایش لذت جنسی

نگرانی‌های مردان درباره اندازه آلت جنسی‌شان باعث صرف میلیاردها هزینه جهت تولید محصولاتی در این زمینه در سراسر جهان شده‌اند، محصولاتی که تاثیرگذاری‌شان به صورت علمی اثبات نشده است. یکی از دلایل عمده‌ای که مردان تمایل دارند اندازه آلت تناسلی‌شان را افزایش دهند، بهبود زندگی جنسی‌شان است. البته داشتن آلت تناسلی بزرگ‌تر تنها باعث بهبود زندگی جنسی نمی‌شود و می‌تواند روی جنبه‌های دیگر زندگی هم تاثیرگذار باشد، برای نمونه باعث افزایش اعتماد شده که خودش تاثیرات مثبتی روی دیگر جنبه‌های زندگی می‌گذارد.

اندازه آلت تناسلی در فرهنگ‌های زیادی، نگرانی مهمی برای مردان محسوب می‌شود. اندازه متوسط آلت تناسلی مردانه در حالت شل 8.9 سانتی‌متر است. اندازه متوسط آن در حالت نعوظ هم 16-14 سانتی‌متر، محیط یا دورِ آن هم 13-12 سانتی‌متر است. ایده و فکر بزرگ‌ کردن آلت تناسلی، سالیان زیادی مورد توجه بوده است.

امروزه با استفاده از تکنیکهای جدید جراحی و تزریق ژل بهبود قابل توجهی در افزایش سایز اندام تناسلی آقایان پدید آمده است.

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان چگونه است؟


اندازه آلت تناسلی مردان به طول و محیط جسم غاری بستگی دارد. آلت تناسلی خود به خود بزرگ نمی‌شود. وقتی نعوظ کامل اتفاق می‌افتد، خون جریان یافته در آلت تناسلی باعث بزرگ‌تر شدن جسم غاری تا بزرگ‌ترین میزان ممکن می‌شود. اصلی‌ترین روش برای بزرگ‌ کردن آلت، افزایش میزان توانایی و گنجتیش جسم غاری برای نگه داشتن خون بیشتر است. البته این مساله تنها از طریق روش‌های خاصی امکان پذیر است که برای افزایش سایز آلت تناسلی طراحی شده اند. برای اینکه بدانید چه چیزی باعث آلت تناسلی کوچک می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کاهش تولید یا اثر آندروژن قبل از تولد
 • رشد غیر طبیعی بیضه
 • نواقص خاص در سنتز تستوسترون
 • ناهنجاری ژنتیکی
 • قرار گرفتن در معرض بعضی داروهای باروری

منبع( مقاله افزایش طول آلت تناسلیjamilteb.com )

تنها چند سیستم افزایش سایز معدود می‌توانند در روشی بی‌خطر و کنترل شده از طریق وارد کردن خون به درون بافت قابل نعوظ، دیواره‌های سلولی جسم غاری را بزرگ‌تر کنند. هر بار که این اتفاق می‌افتد سلول‌ها به نسبت وضعیت معمولی‌شان بزرگ‌تر می‌شوند.

درمان‌های غیرجراحی:

کاهش وزن

اگر به دنبال راهی موثر هستید، نا امید نشوید. یک روش افزایش سایز آلت تناسلی هست که تمامی پزشکان آن را توصیه می‌کنند: وزنتان را کاهش دهید. کمی عجیب به نظر می‌آید اما موثر است.

بسیاری از مردانی که فکر می‌کنند اندازه آلت تناسلی‌شان کمتر از میزان متوسط است، معمولا اضافه وزن دارند. سایز آلت تناسلی آن‌ها طبیعی است اما کوچک‌تر به نظر می‌رسد چون زیر بافت‌هایی از چربی پنهان می‌شود. اضافه وزن داشتن همچنین باعث می‌شود آلت تناسلی‌تان به نسبت بدن‌تان کوچک‌تر به نظر بیاید. بنابراین کاهش وزن باعث می‌شود آلت تناسلی‌، بزرگ‌تر و بلندتر به نظر بیاید.

قرص و لوسیون

قرص و لوسیون

این محصولات معمولا شامل پروتئین، ویتامین، مواد معدنی، گیاه و هورمون‌هایی هستند که مدعی هستند باعث افزایش سایز آلت تناسلی می‌شود. این داروها به مدت ده‌ها سال است که برای پاسخگویی به نیازهای مردانی تولید می‌شود که می‌خواهند برای رسیدن به اوج لذت جنسی آلت جنسی بزرگ‌تری داشته باشند. قرص‌های افزایش سایز آلت تناسلی به این صورت عمل می‌کنند که باعث افزایش میزان جریان خون به سمت آلت تناسلی می‌شوند. تعداد معدودی قرص افزایش سایز آلت در بازار موجود است که ترکیبات درست، به مقدار مناسب و نسبت ترکیب صحیحی داشته باشند تا بتوانند نتایج ماندگاری را ایجاد کنند. به خاطر این ترکیبات قوی تشکیل شده از مواد گیاهی، خون به راحتی به سمت آلت تناسلی جریان می‌یابد. البته با گذشت زمان در کنار افزایش سایز می‌تواند به داشتن نعوظی سفت‌تر و کامل‌تر هم کمک کند. مردان پس از شروع مصرف قرص‌های افزایش سایز آلت تناسلی، پس از گذشت چند هفته نتایج آن را مشاهده خواهند کرد.

وسایل وکیوم بزرگ‌کننده آلت تناسلی مردانه

این دستگاه‌ها شامل لوله‌ای هستند که در اطراف آلت قرار داده شده و سپس هوا را به بیرون مکیده و فضای خلائی را ایجاد می‌کنند. دستگاه وکیوم باعث کشیده شدن خون به سمت آلت و در نتیجه بزرگ‌تر شدن آن می‌شود. وکیوم بزرگ کننده گاهی برای درمان موقت ناتوانی‌های جنسی به کار می‌روند. البته استفاده بیش از حد از وکیوم می‌تواند باعث آسیب رسیدن به بافت آلت شده و به تضعیف نعوظ بیانجامد. استفاده از وکیوم به مدت چند دقیقه کوتاه در روز برای افزایش سایز آلت مشکلی ایجاد نمی‌کند.

دستگاه اکستندر (بزرگ کننده) آلت تناسلی مردانه

دستگاه اکستندر (بزرگ کننده) آلت تناسلی مردانه(

این روش شامل قرار دادن یک فریم قابل تنظیم گاهی همراه با وزنه روی آلت تناسلی شل جهت کش آوردن آن می‌شود، گاهی به آن دستگاه ترکشن یا کششی هم می‌گویند. هیچ اثبات آزمایشگاهی وجود ندارد که استفاده از وزنه باعث بزرگ‌تر شدن آلت تناسلی شود، بلکه حتی ممکن است آسیبی دائمی هم به آن وارد سازد. به هر حال نتایج خوبی از دستگاه کششی گزارش شده است. شواهدی وجود دارد که دستگاه‌های ترکشن موثر هتسند به خصوص در مردانی که جثه کوچک‌تری دارند. برخی از بیماران که به مدت 6 ماه از این دستگاه‌ها استفاده کرده اند، توانسته اند به افزایش سایزی معادل 2-1 سانتی‌متر برسند. به هر حال این درمان‌ها بدون نظارت پزشک نباید صورت گیرد.

تاثیرگذاری اکستندرهای آلت تناسلی روی افزایش بافت آلت تناسلی مردانه، از نظر پزشکی اثبات شده است. وقتی که بافت آلت تناسلی افزایش می‌یابد، باعث افزایش طول آلت تناسلی می‌شود. همچنین اگر حادثه‌ای یا قرار گرفتن طولانی مدت آلت در یک جهت باعث خم شدن آلت تناسلی‌تان شده است، می‌توانید از اکستندر آلت تناسلی برای راست کردن آلت و رفع خمیدگی آن استفاده کنید.

تزریق ژل برای بزرگ کردن آلت تناسلی

تزریق ژل برای بزرگ کردن آلت تناسلی

روش‌های بسیاری متعددی برای افزایش سایز آلت تناسلی مردانه وجود دارد، با این حال هیچ یک نتوانسته‌اند به تایید تمامی متخصصان این زمینه برسند. با این حال در میان این فرایندهای کم تهاجمی جهت افزایش سایز آلت تناسلی، تزریق ژل عمومیت زیادی یافته است. افزایش سایز محیط آلت تناسلی جای بحث دارد، ادعاهای مبنی بر امکان افزایش سایز آن وجود دارد. فیلرهای مختلفی در وسعت بالایی برای افزایش سایز بافت‌های نرم استفاده می‌شوند، با این حال هیچ ماده قابل اطمینانی برای این وضعیت خاص وجود ندارد. افزایش سایز محیط آلت تناسلی، عملی کمتر تهاجمی و سرپایی است که برای ایجاد آلتی بزرگ‌تر، کلفت‌تر، و سنگین‌تر در بیماران طراحی شده‌اند، این کار با افزایش محیط استوانه‌ای آلت از طریق تزریق فیلرهای بافتی صورت می‌گیرد.

فرایند افزایش قطر آلت به صورت سرپایی انجام شده و نیازی به برش‌های جراحی ندارد و زمان بازیابی پس از عمل هم کوتاه است. بیماران پس از انجام فرایند بلافاصله می‌توانند بیمارستان را ترک کنند اما بهتر است 24 ساعت را در بیمارستان بمانند تا رسیدگی‌های مربوط به وضعیت و مراقبت‌های پس از عمل انجام شود که باعث کاهش احتمال بروز مشکلات بعدی می‌شود.

کاندید ایده‌آل برای افزایش قطر آلت

افرادی برای افزایش قطر آلت ایده‌آل هستند که بیشتر موارد زیر را دارا باشند:

 • ختنه شده باشند
 • آلت تناسلی‌شان کوچک تا نزدیک میزان متوسط باشد(بزرگ‌تر از 7 سانتی‌متر حین نعوظ کامل)
 • به هنگام شل شدن آلت، اندازه آن زیادی کوچک نشود
 • افراد لاغر با چربی‌های عمومی
 • دارای ثبات روانی
 • به جز ختنه شدن قبلا جراحی یا ایمپلنت دیگری انجام نداده باشند.

جراحی‌های بزرگ‌تر کردن آلت تناسلی مردانه


جراحی‌های بزرگ‌تر کردن آلت تناسلی مردانه

افزایش طول آلت تناسلی مردانه

آلت جنسی مردانه از طریق فیبر محکمی به نام رباط نگهدارنده به لگن متصل است. این رباط بخشی از استوانه آلت را نگه داشته و آن را درون بدن پنهان می‌کند. با برش این رباط به صورت جراحی فشار موجود رها شده و به صورت تئوری باعث می‌شود بخش بیشتری از استوانه بیرون باشد. برای جلوگیری از اتصال مجدد این رباط لازم است حدود شش ماه از وزنه و یا دستگاه‌های کششی برای آلت‌تان استفاده کنید.

کلفت کردن آلت تناسلی مردانه

روش اصلی این عمل به این صورت بود که مقداری چربی از ناحیه دیگری از بدن گرفته می‌شد و به درون استوانه آلت تزریق می‌شد تا کلفت‌تر شود. این روش نتیجه نداد. بخشی از چربی جذب می‌شود و آلت هم شکلی ناهموار به خود خواهد گرفت.

ایمپلنت آلوگرافت

در نسخه جدید‌تری از این روش، بافت‌هایی از یک جسد گرفته می‌شود. این بافت‌ها در بسیاری از جراحی‌های بازسازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. جراحانی که این فرایند را انجام می‌دهند می‌گویند آلوگرافت ماندگاری بیشتری دارد و نتایج بهتری را هم به دست می‌دهد.

لیپوساکشن

در مردانی که شکم بزرگی دارند، لیپوساکشن باعث می‌شود آلت تناسلی ‌شان بزرگ‌تر به نظر آید. لیپوساکشن عملی جراحی است که برای برداشتن چربی‌های زیر شکم صورت می‌گیرد. برداشتن چربی‌های اضافه در ناحیه اطراف زهار باعث می‌شود بخش پنهان شده آلت تناسلی آشکار شود. معمولا بیماران از نتایج زیبایی آن راضی هستند. لیپوساکشن در کوتاه مدت می‌تواند باعث افزایش 2 سانتی‌متری در طول آلت تناسلی شود، اما اگر بیمار دوباره اضافه وزن پیدا کند، این چربی‌های ناحیه زیر شکم هم دوباره باز می‌گردند. این فرایند باعث افزایش اعتماد به نفس بیمار می‌شود اما برای ماندگاری بیشتر این وضعیت در طولانی مدت لازم است بیمار رژیم غذایی‌اش را بهبود بخشد و ورزش کند.

تمرینات افزایش سایز آلت تناسلی مردانه:


گرم کردن با پارچه

قبل از هر تمرین برای افزایش سایز آلت تناسلی لازم است این کار انجام شود چون باعث افزایش جریان خون به سمت بافت‌های آلت تناسلی می‌شود. به علاوه باعث افزایش انعطاف پذیری پوست شده و انجام تمرینات مورد نظر را راحت‌تر می‌کند و میزان کبودی‌‌های ایجاد شده را هم کاهش می‌دهد. این فرایند را می‌توان به صورت زیر انجام داد:

 • حوله‌ای را در آب داغ یا گرم بخیسانید و سپس آن را دور آلت تناسلی و بیضه‌ها بپیچید، در ابتدا کمی احساس ناراحتی خواهید داشت اما پس از مدتی گرمای حوله کاهش می‌یابد، حوله را به مدت دو دقیقه بگذارید دور آلت بماند و این کار را سه بار تکرار کنید.
 • می‌توانید از روش‌های دیگری همچون جکوزی یا وان آب گرم هم برای گرم کردن آلت تناسلی استفاده کنید و برای افزایش جریان خون، آلت را با دست ماساژ دهید. نباید بیشتر از 10 دقیقه در آب گرم بمانید.

روش جلک برای افزایش سایز آلت تناسلی مردانه

این روش می‌‌تواند باعث افزایش طول آلت تا 25 سانتی‌متر و محیط آن تا حدود 17 سانتی‌متر شود اگر این روش از اوایل نوجوانی آغاز شده و تا زمان بزرگسالی ادامه یابد. پس از بزرگسالی دوره‌های انجام این روش به یک بار در هفته کاهش پیدا می‌کند.

روش جلک چگونه انجام می‌شود؟

برای اینکه بیشترین تاثیرگذاری را داشته باشد، باید هر روز به شیوه زیر انجام شود:

 • قبل از شروع همان طور که گفته شد باید با پارچه داغ خود را گرم کنید

با شست و انگشت اشاره پایه آلت در حالت نیمه نعوظ را بگیرید، با این دو انگشت شکل O مانندی ایجاد کنید، این کار مسیر جریان خون را متوقف می‌کند که باعث تجمع خون بیشتری در سلول‌ها می‌شود.

 • دستتتان را به سمت جلو بکشید و با حالت دوشیدن، خون را به سمت استوانه آلت بدوشید، به این صورت خون بیشتری به سلول‌ها می‌رسد.
 • وقتی که با دست راست به نوک آلت رسیدید، پایه آلت را با دست چپ بگیرید و به همین صورت این کار را تکرار کنید.
 • این تمرین را 20 تا 25 بار تکرار کنید.


پرسش‌های متداول درباره افزایش سایز آلت تناسلی


اگر دستوالعمل‌های پس از جراحی را رعایت کنید، نتایج عمل بزرگ‌ کردن آلت تناسلی برای بیشتر بیماران دائمی خواهد بود.

 • آلت پس از عمل با کمی التهاب همراه است، وقتی این ورم بخوابد به طور طبیعی کمی از میزان افزایش سایز آلت هم کاسته می‌شود.
 • چربی تزریق شده جذب بدن می‌شود، این میزان جذب هم به شخص بیمار بستگی دارد ولی به طور متوسط از 30 تا 40 درصد بیشتر نیست. دلیل اینکه برخی از چربی‌ها جذب می‌شوند این است که سلول‌های چربی تزریق شده خودشان مواد خونی مورد نیازشان را فراهم نمی‌کنند بنابراین زنده نمی‌مانند و به بافتی زخمی تبدیل می‌شوند. به همین خاطر مراقبت‌های پس از عمل اهمیت بالایی دارد و روی میزان چربی جذب شده موثر است.

تمامی عمل‌های بزرگ کردن آلت تناسلی، یک روزه هستند و انجام آن 1 تا 2 ساعت زمان می‌برد. یعنی تمامی فرایند آن (از زمان ورود تا خروج از کلینیک) حدود 6 ساعت زمان می‌برد و بعد از آن هم می‌توانید به انجام کارهای روزانه‌تان بپردازید.

پس از عمل 3 تا 4 ساعت باید در بیمارستان بمانید.

عملا کار خاصی نیاز نیست انجام دهید. کافی است سبک زندگی سالمی را در پیش گیرید (داشتن رژیم غذایی مناسب، ورزش، نکشیدن سیگار و مصرف نکردن الکل). توصیه می‌شود یک ماه قبل از انجام عمل این موارد را رعایت کنید تا دوره بازیابی بهتری داشته باشید. به علاوه دستورالعمل‌هایی در مورد ناشتا بودن هم به شما ارائه می‌شود که باید شش ساعت قبل از عمل رعایت کنید. اگر بیمار شده اید یا مشکلی برای سلامتی‌تان ایجاد شده است سریعا به پزشک خبر دهید تا آن را بررسی کند و در صورت نیاز جراحی به تعویق انداخته می‌شود. اگر نیاز باشد کار دیگری قبل از عمل انجام دهید پزشک به شما خواهد گفت.

هزینه جراحی به نوع عمل، مواد استفاده شده و وضعیت خود بیمار بستگی دارد.

روز پس از عمل باید به جراح‌تان مراجعه کنید تا دستورالعمل‌های لازم پس از عمل را برایتان توضیح دهد، لباس دوره بیماری را تعویض کرده و به پرسش‌هایتان پاسخ خواهد داد. پس از آن و تا زمان مراجعه بعدی‌تان که معمولا یک ماه بعد صورت می‌گیرد، جراح و تیم پزشکی با شما در ارتباط خواهند بود، وضعیت و روند تغییرات موجود را بررسی کرده و به نگرانی‌هایتان پاسخ خواهد داد. دو هفته پس از جراحی، باید توانبخشی پس از عمل را آغاز کنید، که شامل کشیدن و ماساژ ملایم استوانه آلت تناسلی به صورت روزانه می‌شود که شیوه انجام آن به نوع جراحی انجام شده بستگی دارد. جزئیات آن پس از عمل به شما ارئه می‌شود.

بیشتر بیماران پس از 2 تا 3 روز می‌توانند به سر کارشان برگردند. اگر شغلتان با فعالیت‌های فیزیکی سنگینی همراه است ممکن است زمان بیشتری برای بازیابی کامل نیاز داشته باشید.

معمولا پس از 4 تا 6 هفته بعد از عمل می‌‌توانید آمیزش جنسی داشته باشید مگر اینکه جراح خلاف این را توصیه کند.

داشتن کمی درد پس از عمل قابل پیشبینی است اما می‌توان آن را با مصرف داروهای ضد درد بدون نسخه تسکین داد. بیماران به خصوص جوانان ممکن است در چند روز اول حین نعوظ احساس درد داشته باشند.

این عمل روی توانایی بارداری تاثیری ندارد. اگر قبل عمل توانایی بچه دار شدن داشته باشید پس از عمل هم این توان را خواهید داشت.

“کپی فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *