سوالات رایج

چرا باید برای جراحی یك بیمارستان را به جای یك مركز جراحی انتخاب كنیم ؟


یك بیمارستان دارای بالاترین خدمات از نظر تیم پرستاری- بیهوشی و مراقبتهای لازم بعد از جراحی میباشد، انجام عمل جراحی در یك بیمارستان میتواند این اطمینان و آرامش را از نظر اینكه به تمام جزئیات بارها و بارها رسیدگی میشود، به شما بدهد.

چطور می‌توان به یك جراح پلاستیك دارای صلاحیت دستیابی پیدا كرد ؟


یافتن یك جراح پلاستیك كار مشكلی است، ما مهمترین مطلب برای حصول اطمینان از اینكه جراح مورد نظر تحت آموزشهای لازم در زمینه جراحی پلاستیك قرار داشته و آیا روی جراحی پلاستیك و عملهای ترمیمی در تمامی قسمتهای بدن كار كرده است و واقعاً یك جراح پلاستیك است یا خیر و چنین جراحی را میتوان از بین جامعه جراحان پلاستیك ایران انتخاب كرد. پزشك شما باید دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیك و عضو جامعه جراحان پلاستیك و زیبایی ایران باشد. این بدان معنی است كه پزشك مورد نظر باید تحت آموزش لازم در زمینه جراحی پلاستیك و زیبایی قرار گرفته باشد به عنوان یك بیمار شما باید از اینكه جراح شما دارای چنین ویژگیهائیست اطمینان حاصل نمایید.

چه نكاتی را باید در مورد بیهوشی بدانیم ؟


تا این حد كه به خواب رفتن و یا اعمال یك بیهوشی جنرال توسط یك متخصص بیهوشی واجد شرایط انجام میشود. سطوح بیهوشی با توجه به احتیاجات وابسته به نوع بیمار متفاوت است و نوع خاص بیهوشی در هنگام مشاوره با متخصص بیهوشی و با توجه به منظور خاص جراحی مورد بررسی قرار میگیرد. و پس از عمل جراحی بیمار تا زمان بیداری كامل در قسمت ریكاوری تحت نظر قرار خواهد گرفت. پس از جراحی، جراح از شما خواهد خواست كه حتماٌ به همراه دوست یا یكی از اعضای خانواده خود به منزل بروید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *